Конкурсний відбір наукових проектів молодих вчених у 2019 році

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 15/28145 (зі змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655) та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04.07.2019 № 932 з 15 липня 2019 року оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Доступ до інформаційної системи "Наука в університетах" для введення проектів і їх подальшої експертизи надається з 15 липня по 06 вересня 2019 року без часових обмежень. Блокування доступу керівників перед початком проведення внутрішньої експертизи в зазначений вище період часу здійснюють користувачі науково-дослідних частин закладів.

Керівники самостійно вносять проекти в систему за інструкцією, що представлена нижче.

Для того щоб прийняти участь у конкурсному відборі 2019 року керівнику наукового проекту необхідно зареєструватися в системі, якщо він не був зареєстрований раніше. Для цього потрібно натиснути у правому верхньому куті посилання «Вхід». На сторінці, що буде відображена, необхідно перейти на вкладку «Реєстрація». Далі заповніть всі обов'язкові поля, поставте галочку про згоду на обробку персональних даних і натисніть кнопку «Реєстрація». На вказану Вами електронну адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації та з подальшими інструкціями.

Після успішної реєстрації в системі Вам необхідно звернутися до відповідальної особи у науково-дослідній частині чи іншому структурному підрозділі Вашого навчального закладу (наукової установи), відповідальному за супровід та роботу в інформаційній системі «Наука в університетах», для активації Вашого облікового запису саме як керівника проекту відповідного конкурсного відбору.

Після надання Вашому обліковому запису в системі відповідного доступу співробітником НДЧ Вашого закладу (ЗВО/НУ/ДП), Ви матимете можливість здійснювати внесення авторів проекту, а також створювати, редагувати та друкувати сам проект.

!!! Увага. Перед створенням проектів перевірте перелік авторів та за необхідності доповніть довідник авторів відповідно до встановленої процедури. Якщо довідник не містить жодного автора, то зберегти проект буде неможливо через незаповнені обов'язкові поля авторів проекту.
Щоб уникнути проблем з втратою введених даних через навантаження на сервер і обмеження часу роботи в системі, створіть проект, обов'язкові поля якого заповнені будь-якими символами, збережіть його, а потім редагуйте, періодично зберігаючи введені дані.
При заповненні форми проекту особливу увагу зверніть на підказки-приклади під відповідними полями, які Ви заповнюєте. В прикладах показано, як необхідно оформляти відомості для підкреслення авторів при друку PDF-файлу, як формувати відповідні відомості для того, щоб вони відобразились у формі таблиці та інше.

Будьте особливо уважні при введенні даних в поля, на основі яких будуються таблиці і підкреслюються автори в PDF-файлі проекту. Якщо в полі відсутній хоча б один парний символ "><" або є зайві перенесення рядків, то автоматичне форматування не буде коректним. Користуйтеся прикладами, наведеними під відповідними полями!

Якщо при формуванні PDF-файлу проекту для друку користувач бачить, що в ньому виникло некоректне перенесення даних, потрібно відкорегувати відповідні поля проекту (наприклад, застосувати скорочення даних поля "очікувані результати етапу" для зменшення його розміру або додати абзаци для його збільшення).

В окремих випадках (наявність складних формул, графіків, некоректне форматування в згенерованому системою пдф-файлі та ін.) проект може бути роздрукований з прикріпленого файлу, на основі якого заповнювалась форма проекту, але лише у випадку повної відповідності його форматування еталонному PDF-документу, який генерує Система! Крім того, у верхньому лівому кутку обов'язково повинен бути такий же номер, як у PDF-документі з Системи.

Нормативно-правова база:


Детальну інструкцію по роботі з системою у форматі PDF, Ви можете переглянути та завантажити тут: Інструкція по роботі з системою або/та переглянути відео-ролик.

Розповсюдження інструкції дозволяється виключно в межах навчального закладу (наукової установи) для ознайомлення керівників проектів з роботою в інформаційній системі «Наука в університетах».